Monter / pomocnik montera rusztowań (przy monterze wymagane uprawnienia państwowe)

Zakres obowiązków

  • praca w dziale wyrobów metalowych,
  • pomoc w czynnościach ślusarskich, m.in. szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, cięcie, otworowanie,
  • działania pomocnicze w obróbce mechanicznej detali (zgrzewanie, nitowanie),
  • asystowanie przy spawaniu konstrukcji stalowych,
  •  dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

  • zdolności manualne,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dokładność, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z 30-letnim doświadczeniem,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę,
  • pełne wsparcie techniczne i merytoryczne na każdym etapie zatrudnienia,
  • szkolenie w zakresie wykonywanych czynności.

Kontakt

CV prześlij na maila biuro@stalkone.com w tytule wpisz stanowisko na które aplikujesz.

Pamiętaj aby w cv znalazła się klauzula:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”